محل تبلیغات شما


صفحه استیل سیاه ST37

این یکی از صفحات فولادی با کربن کم است که در صنایع مختلف به ویژه در ساخت شاسی و بدنه خودرو ، مهندسی عمران و مهندسی صنایع بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و از مقاومت و مقاومت کمی در برابر سایش برخوردار است. ترکیب شیمیایی این درجه از فولاد است که حاوی کربن است ، تا حدی بین 17/0 تا 2/0 (٪ وزنی) و به دلیل کم بودن کربن آن. جوش پذیری خوبی دارد.

ST37 در ایران تحت استاندارد فولاد آلمان 1710 DIN استفاده می شود. در قالب قطعات فولادی مانند شمش فولادی ، میله سیم ، محصولات تخت و صفحات استیل مانند نوار استیل و لوله های فی جوش خورده تولید می شود.

ST37-2 صفحه فولادی

ST37-2 Plate یکی از اصلی ترین فولادهای کربنی و غیر آلیاژ است که تحت استاندارد DIN آلمان قرار دارد و در ساخت کشتی ، پل و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از ویژگی های مکانیکی ST37-2 این است که دارای قدرت عملیاتی بالایی از mpa235 و استحکام کششی 360-51 mpa است به گونه ای که از آن به طور عمده در پیچ و تاب ، جوش استفاده می شود.

در مواردی که کاهش وزن و استحکام مهم هستند ، آهن آلیاژهای قوی جایگزین مواد ساختمانی می شوند. شکل ساختار فولاد ، اندازه ، ترکیب ، استحکام و در اکثر کشورهای صنعتی تنظیم شده است.

صفحه فولادی ST37-3

این یکی از فولادهای کربن اصلی است که میزان کربن آن کمتر از 38٪ است. اما مقدار کربن آن کمتر از 25٪ است به همین دلیل به آن فولاد کم کربن نیز گفته می شود. اگرچه در مقایسه با فولاد کربن با کیفیت بالا ، این فولاد از نظر کربن ، محتوای گوگرد و محتوای عنصر باقیمانده در محدوده بازده خود محدود نمی شود.

فولادهای سازه مانند ST37-3 آنها از کاربردهای زیادی برخوردار هستند زیرا با اجزای جوش ترکیب می شوند و از استحکام بسیار خوبی برخوردار هستند ، بنابراین از این فولاد برای حمل و نقل ، شاسی ، ساخت و ساز و همچنین تولید لوله و لوله استفاده می شود. این نوع فولاد دارای درجه های مختلفی است و کاربردهای زیادی نیز دارد ، مانند مهندسی و صنایع. فرو آلیاژهای قوی ، در مواردی که کاهش وزن اهمیت دارد ، بسیاری از فولادهای ساختاری دیگر را جایگزین آن می کنند.

 

صفحه فولادی ST52

ورق ST52 یک برگه ساختاری و زیربنایی است که در طیف گسترده ای از صنایع مورد استفاده قرار می گیرد. این صفحه سیاه با مقادیر قابل توجهی عناصر سیلی و منگنز ، از مقاومت در برابر پیچ خوردگی و خم شدن ، تحمل وزن و کشش بالاتر از صفحات ST37 و ST44 برخوردار است.

 

برنامه ST52

برای ساخت ریل ، شاسی ماشین آلات سنگین ، قطعات صنعتی و نظایر آن استفاده می شود. نام کامل آن ST52-3N است که در آن حرف "N" از کلمه "نرمال" گرفته شده است.

صفحه سیاه ST52 دارای موارد زیر است:

کربن 0.2٪

0.5٪ سیلیس

1.6٪ منگنز

این استحکام خمش و خاصیت الاستیک آن به دلیل عنصر منگنز است.

مصرف:

صفحه فولادی ST52 به دلیل داشتن طیف گسترده ای از مصرف در صنایع کلیدی ، به عنوان صفحه استاندارد صنعتی شناخته می شود. فولاد آلیاژی به دلیل کاهش حجم مصرف فولاد و همچنین بهبود کارایی سازه و کاهش سطح مقطع سازه نقش بسزایی در کاهش هزینه سازه دارد.

مقاومت فولاد در عملیات جوشکاری به دلیل درجه حرارت بالا کاهش می یابد. صفحات فولادی ST52 می توانند در کلیه آزمایشات پس از جوشکاری و تشکیل عملیات مقاومت قابل قبولی نشان دهند.

این نوع بشقاب در ابعاد 1500 * 6000 Mm و 2000 * 6000 Mm در ایران توسط شرکتهای فولادی مبارکه و اکسین تهیه و از ژاپن ، کره ، هند ، چین ، روسیه و آلمان وارد می شود.

 

صفحه ورق فولادی St37 و st52

ساختمان فولادی که عمدتا در صنعت ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد فولاد st37 است. دلیل استفاده از این فولاد قابلیت جوشکاری و خاصیت مکانیکی آن است. اما در بعضی موارد از فولاد st52 به جای این نوع محصول در صنعت ساخت و ساز استفاده می شود. با این حال ، قیمت Plate st37 با قیمت Plate st52 تفاوت چندانی ندارد. اگرچه استفاده از st52 در عوض st37 معمولاً باعث کاهش وزن فولاد مورد استفاده در ساختمان می شود. به طور کلی صفحه استیل st52 به دلیل دارا بودن کربن زیاد در فولاد مورد استفاده دارای شکل کمتری نسبت به z st37 است. وزن مخصوص صفحه یکسان است اما از نظر مقاومت صفحات st52 به دلیل وجود عناصر آلیاژی ، از مقاومت بیشتری برخوردار هستند


تیراهن اصفهان ، ,فولاد ,استفاده ,st37 ,کربن ,فولادی ,می شود ,است که ,به دلیل ,مورد استفاده ,استفاده میمنبع

جدول وزنی تیرآهن

صفحه استیل سیاه ST37

این بطری فولادی قابل استفاده مجدد با فناوری LED UV-C آب را تصفیه می کند

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
سورا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. قم درس فروشگاه کالا شهر westinahjl3 zuhause charpa مدرسه فروش انواع سرویس خواب وبلاگ آژانس مسافرتی و هواپیمایی آرزوی آسمان آبی عاشقانه فروشگاه اینترنتی