محل تبلیغات شما

 

بطری صورتی ، آبی ، خاکستری یا سفید ، بطری LARQ انقلابی است. این شیء با استفاده از فن آوری LED UV-C که به طور معمول برای تمیز کردن سطوح در بیمارستان ها استفاده می شود ، آب موجود در آن را تصفیه می کند. این ظرف همچنین از نظر محیط زیست سازگار است زیرا کاربران را به استفاده از بطری های پلاستیکی یکبار مصرف دعوت می کند.

LARQ یک بطری از جنس استنلس طری فولادی استیل است "10،000 بار تمیز تر از بیشتر بطری های قابل استفاده مجدد با آب" ، در وب سایت این برند آمده است. این شرکت آمریکایی این گروه را برای پاسخگویی به شکایات رایج مصرف کننده طراحی کرد. ظروف قابل استفاده مجدد معمولی برای تمیز کردن صحیح دشوار خواهد بود و به دلیل ایجاد باکتری در داخل باعث ایجاد بوی بد می شود.

 

لامپ UV-C 99.9٪ از باکتری ها را از بین می برد

 

به لطف فناوری UV-C LED است که "99.9٪ از باکتری طری فولادی های مضر مسئول بوی بد" با فشار یکبار روی کلاه از بین می روند. فضای داخلی LARQ منعکس کننده است ، بنابراین نور ماوراء بنفش در کل دیوار حتی در سخت ترین مکانها برای رسیدن به آن پخش می شود.

از نظر فنی ، وقتی پرتوهای UV جذب می شوند ، پیوندهای شیمیایی DNA را می شکنند و باکتری ها و ویروس ها را می کشند. طبق آزمایش انجام شده توسط شرکت آمریکایی هارنس ، این فناوری بین باکتری های E. coli ، سالمونلا و استافیلوکو موثر خواهد بود. این مارک همچنین توسعه میکروب ها را درون یک بطری پلاستیکی و LARQ (در زیر) مقایسه کرده است.

علاقه لامپهای ماوراء بنفش ، به لطف باتری لیتیوم ، عدم وجود مواد شیمیایی موجود در بطری است زیرا این یک واکنش فتوشیمیایی است که اتفاق می افتد. حالت دوم حاوی جیوه (اغلب در باتری ها) ، پلاستیک و بیسفنول A نیست.

 

حالت ماجراجویی برای آب طری فولادی غیر آشامیدنی

 

LARQ دو کار شستشو دارد که 60 ثانیه طول می کشد: یک عملکرد خودکار که هر دو ساعت یک بار شروع می شود و یک عملکرد فردی که تحت فشار عمل می کند. حالت "ماجراجویی" زمانی نصب شده است که منشاء آب بی خطر نیست و شخصیت آشامیدنی آن نامشخص است.

با ظرفیت 500 میلی لیتر ، به عنوان یک قمقمه عمل می کند ، قادر است یک نوشیدنی سرد را به مدت 24 ساعت طری فولادی و 12 ساعت گرم نگه دارد. به لطف درگاه USB قابل شارژ مجدد ، باتری موجود در بطری دارای یک ماه ماندگاری باتری است.

 

پس انداز "1000 دلار" در سال در مقایسه طری فولادی با خرید بطری های یکبار مصرف

 

LARQ با قیمت 95 دلار یا 85 یورو به طری فولادی فروش می رسد. قیمتی که به نظر می رسد بالا باشد اما این برند در مقایسه با خرید آب بطری های پلاستیکی موجب صرفه جویی در "1000 دلار در سال" می شود. البته علاقه LARQ نیز زیست محیطی است زیرا پلاستیک ندارد. علاوه بر این ، "بخشی از سود" به سازمان غیر دولتی آمریکا "1٪ برای سیاره" اهدا می شود.

 

باید کمی بیشتر صبر کنید تا ببینید که در فرانسه به زمین نشست ، زیرا تحویل به شش گوش امکان پذیر طری فولادی نیست. این تنها در ایالات متحده و از ژوئن سال 2019 در انگلستان طری فولادی به فروش می رسد.


تیراهن اصفهان ، ,بطری ,یک ,فولادی ,  ,larq ,می شود ,می کند ,uv c ,بطری های ,ها رامنبع

جدول وزنی تیرآهن

صفحه استیل سیاه ST37

این بطری فولادی قابل استفاده مجدد با فناوری LED UV-C آب را تصفیه می کند

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
مشاوره کارشناسی ارشد دنیای تکنولوژی فروشگاه معرفی اجناس همه چیر معرفی کالا فروشگاهی خرید اینترنتی لاستیک ران فلت بهترین سایت خرید ارزان کفش کتونی اسپرت زنانه دخترانه مردانه عید 1399 زمستانه 1398 فرش شویی فروشگاه اینترنتی قطعات دامپتراک HD785